Де б ми не перебували, куди б не пролягали наші життєві шляхи, ми завжди повертаємось до рідних місць. Кожне місто має свою унікальну та неповторну історію...

"Маленький Париж" - саме так, називають кропивничани рідне місто. Щорічно в третю суботу вересня Кропивницький святкує День Міста. Змінюється назва міста, відкриваються нові культурні пам'ятки й місця для відпочинку, та незмінною залишається любов до рідного краю. З нагоди свята хочемо привітати всіх зі святом та запропонувати переглянути відео про визначні пам'ятки міста.

Перегляньте й запропонуйте іншому, нехай знають усі, в якому гарному місті ми живемо.

 

До уваги читачів читального залу філологічних дисциплін пропонується книжкова виставка, присвячена Міжнародному дню грамотності. Це свято офіційно відзначається 8 вересня Організацією Об’єднаних Націй. Запропонована виставка дає змогу відвідувачам знайти необхідні їм довідкові матеріали, до їхньої уваги підібрані словники з різних галузей знань, а для допитливих читачів, тих, чия професійна діяльність пов'язана зі спілкуванням, це є важливою умовою успіху.

 

Бібліотека ЦДПУ ім. В. Винниченка запрошує студентів отримати підручники на І семестр 2017/2018 навчального року. Видача здійснюється за графіком абонементу бібліотеки Вашого факультету, з яким Ви можете ознайомитись більш детально.

 

Бібліотека щиро вітає студентів, викладачів та співробітників Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка із початком нового навчального року! Бажаємо успіхів у навчанні, невичерпного натхнення на шляху до знань, наполегливості й терпіння. Колектив бібліотеки завжди допоможе у підборі літератури, щоб розширити та поглибити Ваші знання.

На сторінці першокурсника Ви зможете знайти відповіді на актуальні питання: як записатись до бібліотеки й отримати комплект підручників, які правила користування літературою, до якого абонементу відноситься Ваш факультет, як знайти потрібне видання, що таке електронний каталог, графік роботи та інше.

Запрошуємо усіх бажаючих на перегляд книжкових виставок, які бібліотекарі підготували для Вас до Дня Знань:

  • "Свято першого дзвоника" - читальний зал №1;
  • "Хто знання має, той мур ламає" - читальний зал №2;
  • "Зі святом знань!" - абонемент №2;
  • "Книга - морська глибина" - абонемент природничо-географічного факультету;
  • "Наука - спорту" - абонемент факультету фізичного виховання.

З повагою, колектив бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка

 

До уваги викладачів та студентів, вийшов друком квітневий випуск науково-педагогічного журналу "Рідна школа", який присвячено досвіду роботи структурних підрозділів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. У випуску журналу опубліковано матеріали з досвіду роботи кафедр педагогіки та освітнього менеджменту й педагогіки дошкільної та початкової освіти, а також вступна стаття Олега Анатолійовича Семенюка, доктора філологічних наук, професора, ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка  "Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка: освітня місія".