Рада молодих вчених Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка стала співорганізатором ІV-ої Міжнародної науково-практичної онлайн-інтернет конференції «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті», яка протягом з 17 по 21 квітня 2017року відбувалася на фізико-математичному факультеті під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Миколи Ілліча Садового. До оргкомітету конференції включена голова Ради молодих вчених КДПУ, к.пед.н., доц. О.М.Трифонова.

13 квітня 2017 року голова Ради молодих вчених Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в рамках профорієнтаційної роботи відвідала ряд навчальних закладів Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Зокрема, під час зустрічі з учнями загальноосвітньої школи № 1 (м. Корсунь-Шевченківський) були обговорені особливості вступної компанії 2017 року, переваги навчання у Кіровоградському державному педагогічному університет імені Володимира Винниченка, окреслено перспективи становлення особистості школярів як активних громадян українського суспільства.

Команда Громадської організації “Освітні тренди” ініціює продовження міжнародної інноваційної навчально-тренінгової програми академічної майстерності “Школа академічного письма: від теорії до практики”. Проект спрямований на підвищення професійних компетентностей в  сфері академічного письма з особливим акцентом на практичній складовій для всіх, хто намагається якісно змінювати вищу освіту в Україні.

За сприяння ради молодих вчених КДПУ ім. В. Винниченка у рамках профорієнтаційної роботи 3 березня 2017 року фізико-математичний факультет відвідали вчителі Знам'янського району. Вони мали змогу ознайомитися з переліком спеціальностей, за якими факультет здійснюватиме набір абітурієнтів у 2017 році, пройти підвищення кваліфікації з інформатики під час майстер-класу та круглого столу.

23 лютого 2017 року відбулося чергове засідання ради молодих вчених Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.