До вшанування 31-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС бібліотека презентує ряд виставок

 

20 квітня у педагогічному університеті ім. В. Винниченка відбулася зустріч з відомим українським письменником, лікарем, дипломатом – Юрієм Щербаком. З цієї нагоди бібліотекарі читального залу філологічних дисциплін підготували виставку «Юрій Щербак – воїн світла в українській літературі». Викладачі, студенти та гості мали змогу глибше познайомитися з творчістю автора та переглянути літературно-критичні дослідження та статті.

 

Понад 400 років хвилює почуття і збурює думку наших сучасників художній світ В. Шекспіра. 20 квітня в читальному залі для науковців бібліотеки відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу читців сонетів В. Шекспіра. Складовою частиною у проведені конкурсу стала велика книжкова виставка, яка висвітлює життєвий і творчий шлях митця.

 

Шановні користувачі бібліотеки, пропонуємо Вам переглянути віртуальну виставку "Сади і парки України", на якій представлено книги про заповідники та національні парки України. Приємного перегляду, рекомендовані книги - це книги з фонду бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Переглянути інші виставки книг онлайн можна за посиланням Віртуальні виставки

 

До Світлого свята Пасхи Христової універсальний читальний зал підготував виставку «Світле Христове Воскресіння». Великдень. Пасха. Світле Воскресіння Христове… Це одне з найголовніших християнських свят на честь воскресіння Ісуса Христа.

Наближається найурочистіша Великодня ніч, коли не лягають спати: адже Бог роздає щастя тим, хто не заплющує очей. Та коли починає  розвиднюватися, кожен чує, як церковні дзвони благовістять світові: «Христос воскрес!»