З 22 лютого по 29 березня 2017 року у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В. Винниченка проходила традиційна Спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників вишу. У цьому році, на жаль, повноцінно у всіх змаганнях взяло участь лише три команди: об’єднана збірна факультету фізичного виховання, історії та права й фізико-математичного факультету. Представники мистецького факультету відзначились лише у плаванні, настільному тенісі та шашках, і то, не у повному складі. Інші факультети та підрозділи університету знову проігнорували Спартакіаду, що свідчить про відсутність їхньої мотивації до оздоровлення, неналежну роботу первинних профспілкових організацій цих факультетів та підрозділів до проведення спортивно-масової роботи серед викладачів та співробітників. Можливо необхідно внести корективи в саму організацію проведення Спартакіади «Здоров’я». Наприклад, проводити змагання лише з окремих видів спорту чи визначити конкретних відповідальних за певні види змагань, зокрема, кафедру фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури, надати їм організаційні, фінансові та інші важелі впливу на деканати, голів профбюро підрозділів університету тощо. Доцільно було б надати певну кількість годин (як пропозиція, 10 годин за участь в одному виду змагань) до картки обліку виконання організаційної роботи викладача за рік. Варто також додавати певну кількість годин викладачам за відвідування спортивних гуртків, що функціонують на базі університету. Пропозиції щодо проведення нового формату Спартакіади «Здоров’я» просимо направляти до профкому університету, а також у спортивно-оздоровчу комісію профкому (голова О.В. Арапов, члени комісії: Л.П. Томак, А.Л. Бабенко, Р.Р. Абашев).

 

1 березня 2017 року відбулася звітна профспілкова конференція Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. З 620 осіб, які перебувають на обліку первинної профспілкової організації викладачів і співробітників вишу, на звітно-виборну конференцію делеговано 281 член профспілки. Зареєструвалося 232 делегати конференції.

   

15–22 січня, туркомплекс «Ворохта»

2-місні кімнати в блоці з усіма зручностями,

вартість 3650 грн. на 1 особу;

3-місні кімнати з усіма зручностями,

вартість 3650 грн. на 1 особу;

У вартість входить: проїзд, страхування, проживання, 2-разове харчування, екскурсії, щоденний проїзд на Буковель, лижне спорядження (лижі, взуття, палки, шлеми), навчання катанню на лижах.

Заявки та кошти в сумі ½ вартості путівки надати до 25 листопада. Решту коштів – до кінця грудня.

17–27 січня санаторій «Червона калина» (рівненська область)

Спеціалізація лікування: захворювання серцево-судинної, нервової системи, органів травлення і дихання, опорно-рухового апарату. Мінеральні води: хлоридно-натрієва, йодо-бромна.

2-місні кімнати з усіма зручностями,

вартість 4650 грн. на 1 особу (у вартість входить: проїзд, страхування, проживання, 4-разове харчування, лікування).

вартість 3850 грн. на 1 особу (у вартість входить: проїзд, страхування, проживання, 4-разове харчування, безлікування).

Заявки та кошти в сумі ½ вартості путівки надати до 1 грудня. Решту коштів – до кінця грудня.

Профком.

 

 

ПОЧЕСНА ГРАМОТА ПРОФКОМ

 

8 жовтня

Біла Церква – Пархомівка (дендропарк «Олександрія», оглядова екскурсія), вартість 195 грн. (у вартість входить: проїзд, страхування, оглядова екскурсія).

 

Колектив та профспілковий комітет Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка у Дні пам’яті та примирення та Перемоги пропонують такі заходи:

 

24 лютого 2016 року відбулася звітна профспілкова конференція Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. З 608 осіб, які перебувають на обліку первинної профспілкової організації викладачів і співробітників вишу, на звітно-виборну конференцію делеговано 300 членів профспілки, зареєструвалось 237 делегатів конференції.

   

Розглянувши питання щодо законопроекту «Про освіту», низка редакцій якого розміщувалася на сайті Міністерства освіти і науки України, учасники пленуму ЦК Профспілки працівників освіти і науки України наголошують, що норми нового закону мають базуватися на визначених статтею 53 Конституції України гарантіях держави та враховувати Рекомендації ЮНЕСКО «Про становище вчителів» 1996 року і не можуть погіршувати зміст і обсяг прав освітян, що заборонено статтею 22 Конституції України. Учасники пленуму вважають неприпустимим підлаштування норм нового закону до вимог Міжнародного валютного фонду та їх спрямування на економію бюджету при здобутті освіти громадянами України.

Постанова №Пл-Х-3-1