22 грудня 2016 року на кафедрі української мови відбулося нагородження переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови для вихованців факультету філології та журналістики.

Щиросердно вітаю всіх вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю вам родинного тепла й затишку, миру й віри у краще майбутнє. Хай рік новий принесе до ваших осель добро й благополуччя, щастя й надію, радість та достаток.

15–16 грудня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні відбулася Міжнародна соціолінгвістична конференція «Соціолінгвістичне знання як засіб формування нової культури безпеки: Україна і світ». Кафедра української мови делегувала на цей інтернаціональний форум завідувача, професора С. Л. Ковтюх, заступника декана з навчально-методичної роботи, доцента О. Л. Кирилюк, аспірантку ІІ року навчання С. С. Флорінську, студентку V курсу факультету філології та журналістики Ю. Г. Слободенюк.

14 грудня 2016 року кафедра української мови оголосила результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови для студентів неспеціальних факультетів. Перше місце розділили дві студентки факультету іноземних мов: неодноразова переможниця не тільки загальноуніверситетських, а й всеукраїнських фахових олімпіад Назаренко Єлизавета Євгенівна (4 курс) та Кримчук Анна Артурівна (3 курс). Друге місце журі вирішило не присуджувати. Третє місце посіла Дерев’янко Катерина Олегівна – студентка 2 курсу факультету іноземних мов.