7 квітня 2017 року студенти факультету філології та журналістики ЦДПУ ім.В.Винниченка організували філологічно-музичну вечірку спільно зі студентами Кіровоградського музичного училища. 

21 березня 2017 року на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики.

У межах проекту «Поезія стін» на базі факультету філології та журналістики було створено ще дві локації. Цього разу була розмальована стіна 311 аудиторії, де закарбовані слова та автопортрет Тараса Григоровича Шевченка «Ну що б здавалося слова?». Ще масштабнішою за розмірами вийшла локація в 411 аудиторії, де красується уривок з вірша Ліни Костенко «Доля».

П'ятнадцятого березня на факультету філології та журналістики» відбулося свято молодості та краси – конкурс "Суперстудентка".

Завершилася педагогічна практика для студентів-філологів ОР "Бакалавр". Якою вона була? Що цікавого взяли для себе майбутні вчителі? Чи захочеться їм у недалекому майбутньому працювати в школі? На ці та інші запитання шукали відповіді студенти-філологи на першій у своєму житті педагогічній практиці. А на підсумковій конференції, що відбулася відразу після завершення практики, вони активно переконували нинішніх третьокурсників у тому, що навчатися  треба ДУЖЕ відповідально, ще відповідальніше ставитися до настанов викладачів методик ретельно продумувати урок та якісно укладати конспект до нього.