Літературний конкурс «Обрій» проводиться кафедрою української літератури та керівником літературної студії. До участі у конкурсі запрошуються студенти та аспіранти усіх курсів та факультетів КДПУ ім. В. Винниченка.

Різдвяні свята завжди вдихали у наші серця атмосферу теплоти і турботи, передавали світлу радість, відчуваючи яку ми переносимося у ті далекі дитячі часи, де мала душа гармонійно поєднувалася з величним дійством. Дуже важливо зберігати традиції у святкуванні Різдва. Щоб пізнати їх глибше, студенти I і II курсів факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у складі 34 осіб вирушили під час зимових канікул до Львова.

22 грудня 2016 року на кафедрі української мови відбулося нагородження переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови для вихованців факультету філології та журналістики.

Щиросердно вітаю всіх вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю вам родинного тепла й затишку, миру й віри у краще майбутнє. Хай рік новий принесе до ваших осель добро й благополуччя, щастя й надію, радість та достаток.