Інформаційне повідомлення про проведення наукової конференції, присвяченої 95-річчю Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка — 95 років в історії та розвитку Центральної України»

Запрошуємо Вас 28-29 березня  2016 року взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції:  «Творчість Миколи Колесси в контексті загальноєвропейської культури ХХ століття».

Конференція відбудеться 19 лютого 2016 року

в 52 аудиторії навчального корпусу №1

Кіровоградського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка (адреса: м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1)

Кафедра теорії і методики фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 19–21 травня 2016 року проводить ХХІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» та ХІV Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України». Запрошуємо Вас до участі!

З повагою оргкомітет конференції на чолі з кандидатом педагогічних наук, професором Язловецьким Валентином Сергійовичем.

Шановні колеги!

20-23квітня 2016 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбудеться ІІ-а Міжнародна науково-практична онлайн-інтернет конференція:у інтернет-режимі обговорення статей з 20 по 23 квітня; у режимі «онлайн»виступи з 10 до 13 години 22 квітня

 «ПРОБЛЕМИ ТА інновації в ПриродничІй, технологічній та професійній освіті»