Молоді вчені Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка активно проводять наукові дослідження у різних галузях. Підтвердженням цього стала презентація монографії «Комунікативний імідж президента», автором якої є Олена Олегівна Чорна – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики, член Ради молодих вчених ЦДПУ ім. В. Винниченка.

18 травня 2017 року наукова спільнота м. Кропивницького урочисто відзначала День науки. Заходи відбулися у Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі.

Команда Громадської організації «Освітні тренди» ініціює продовження міжнародної інноваційної навчально-тренінгової програми академічної майстерності «Школа академічного письма: від теорії до практики». Проект спрямований на підвищення професійних компетенцій у сфері академічного письма з особливим акцентом на практичній складовій для всіх, хто намагається якісно змінювати вищу освіту в Україні.

Мета заходу – популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

Оголошується конкурс на здобуття премій для молодих науковців та стипендій для аспірантів та докторантів Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради.