Людське здоров’я та життя – найважливіші життєві цінності, вартість яких важко переоцінити. Відповідальне ставлення до їх збереження – найбільше, що кожен може зробити для себе та своїх знайомих. Однією з найважливіших проблем, з якою зіткнулося людство в 20 -21 століттях як відомо, є СНІД.

 

Шановні читачі! Всі, хто цінує все чисте та прекрасне, що є в людському житті і в Людині, запрошуються переглянути книжкові виставки до 135-річчя від дня народження Стефана Цвейга "Сон його життя", яка експонується в читальному залі філологічних дисциплін з 24 листопада та персональну книжкову виставку "Стефан Цвейг - австрійський письменник (1881-1942)", яка експонуєтьсяна на абонементі №2 бібліотеки університету.

 

Україна і світ вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі – безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй – Голодомор. Її суть – геноцид. Універсальний читальний зал також долучається до жалобних заходів і пропонує вашій увазі виставку «Карби часу».

 

До Всесвітнього дня інформації універсальний читальний зал презентує виставку «Хто володіє інформацією – володіє світом» (В. Черчилль). До уваги читачів представлені книги та періодичні видання різних років, які висвітлюють давніші та новітні джерела інформації: радіо, телебачення, рекламу, медіа, бібліотечні фонди, Інтернет-технології. Їх  влучно характеризують висловлювання відомих людей, наштовхуючи на певні роздуми сьогодення.

 

Побачити Європу — мрія кожної людини. Скільки всього нового й прекрасного таїть у собі наша планета. Скільки в Європі країн — стільки й незвіданих далей, доріг та відкриттів. Кожна культура унікальна та містить у собі звичаї та традиції, відкривши які ми зможемо ближче пізнати інших людей. І все це манить і зачаровує, притягує нас. Весь світ відкритий людині, і подорожі перестали бути важкою справою для всіх нас.