Шановні читачі! З нагоди Року англійської мови в Україні до вашої уваги пропонується тематична імпульс-виставка «Книжковий Біг Бен», яка експонується в читальному залі філологічних дисциплін бібліотеки університету. Експозиція спрямована на популяризацію вивчення англійської мови серед молоді. Знання англійської мови забезпечує доступ до світових освітніх і культурних можливостей. 

 

Напередодні дня козацтва колектив бібліотеки КДПУ ім. В. Винниченка відвідав славне місто Чигирин – місто славних козаків, волелюбних людей. Місто Чигирин відзначається своїми краєвидами, славетною історією, а також чистотою та доглянутістю. Чигирин зберіг пам'ять про найвідомішого гетьмана України Богдана Хмельницького, розташоване місто по обидва береги річки Тясмин.

     

Шановні науковці рекомендуємо ознайомитись з директорією журналів відкритого доступу DOAJ.

Директорія журналів відкритого доступу DOAJ (Directory of Open Access Journals) це каталог рецензованих наукових журналів, періодичних видань відкритого доступу та метаданих їх статей, що охоплюють різні галузі знань (біологія, хімія, історія, археологія, економіка, політика, науки про землю, соціологія, медицина, техніка). DOAJ налічує понад 9200 журналів з 129 країн світу та містить більше 2 мільйонів статей різними мовами світу, з них 1 960 983 статті англійською мовою.