1 березня 2017 року відбулася звітна профспілкова конференція Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. З 620 осіб, які перебувають на обліку первинної профспілкової організації викладачів і співробітників вишу, на звітно-виборну конференцію делеговано 281 член профспілки. Зареєструвалося 232 делегати конференції.

   

15–22 січня, туркомплекс «Ворохта»

2-місні кімнати в блоці з усіма зручностями,

вартість 3650 грн. на 1 особу;

3-місні кімнати з усіма зручностями,

вартість 3650 грн. на 1 особу;

У вартість входить: проїзд, страхування, проживання, 2-разове харчування, екскурсії, щоденний проїзд на Буковель, лижне спорядження (лижі, взуття, палки, шлеми), навчання катанню на лижах.

Заявки та кошти в сумі ½ вартості путівки надати до 25 листопада. Решту коштів – до кінця грудня.

17–27 січня санаторій «Червона калина» (рівненська область)

Спеціалізація лікування: захворювання серцево-судинної, нервової системи, органів травлення і дихання, опорно-рухового апарату. Мінеральні води: хлоридно-натрієва, йодо-бромна.

2-місні кімнати з усіма зручностями,

вартість 4650 грн. на 1 особу (у вартість входить: проїзд, страхування, проживання, 4-разове харчування, лікування).

вартість 3850 грн. на 1 особу (у вартість входить: проїзд, страхування, проживання, 4-разове харчування, безлікування).

Заявки та кошти в сумі ½ вартості путівки надати до 1 грудня. Решту коштів – до кінця грудня.

Профком.

 

 

ПОЧЕСНА ГРАМОТА ПРОФКОМ

 

8 жовтня

Біла Церква – Пархомівка (дендропарк «Олександрія», оглядова екскурсія), вартість 195 грн. (у вартість входить: проїзд, страхування, оглядова екскурсія).

 

Колектив та профспілковий комітет Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка у Дні пам’яті та примирення та Перемоги пропонують такі заходи:

 

24 лютого 2016 року відбулася звітна профспілкова конференція Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. З 608 осіб, які перебувають на обліку первинної профспілкової організації викладачів і співробітників вишу, на звітно-виборну конференцію делеговано 300 членів профспілки, зареєструвалось 237 делегатів конференції.

   

Розглянувши питання щодо законопроекту «Про освіту», низка редакцій якого розміщувалася на сайті Міністерства освіти і науки України, учасники пленуму ЦК Профспілки працівників освіти і науки України наголошують, що норми нового закону мають базуватися на визначених статтею 53 Конституції України гарантіях держави та враховувати Рекомендації ЮНЕСКО «Про становище вчителів» 1996 року і не можуть погіршувати зміст і обсяг прав освітян, що заборонено статтею 22 Конституції України. Учасники пленуму вважають неприпустимим підлаштування норм нового закону до вимог Міжнародного валютного фонду та їх спрямування на економію бюджету при здобутті освіти громадянами України.

Постанова №Пл-Х-3-1

 

img 0225 лютого 2015 року відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. З 810 осіб, які перебувають на обліку первинної профспілкової організації викладачів і співробітників вишу, на звітно-виборну конференцію делеговано 337 членів профспілки, зареєструвалось 275 делегатів конференції.