У м. Кропивницькому відбувся тренінг з питань захисту інтелектуальної власності, котрий був організований в рамках проекту "Developing Respect for Intellectual Property Rights Protection in Ukraine" за допомогою громадської організації «Флора» та за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні на безкоштовній основі.

18 жовтня на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася зустріч викладачів та студентів факультету історії та права з представниками громадської організації «Ліга інтернів».

Інформацію надано факультетом історії та права

В жовтні 2017 року за участі викладачів та студентів факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та представників обласного управління юстиції відбулася зустріч, яка стала першою для студентів вищих навчальних закладів м. Кропивницького у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

До участі у даному заході за запрошенням громадської організації «Флора» долучилися студенти другого курсу, консультанти Юридичної клініки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Дводенний тренінг був організований в рамках проекту «Developing Respect for Intellectual Property Rights Protection in Ukraine» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Інформацію надано факультетом історії та права

Щойно на базі Юридичної клініки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася перша оперативна нарада. Під час її проведення було акцентовано увагу на визначення пріоритетних напрямків діяльності Юридичної клініки, обговорено організаційні питання, складений та затверджений графік чергувань студентів-консультантів на поточний навчальний рік та визначено план роботи.